Snel schakelen vanuit Groningen
Voor trainingen, opleidingsdagen, workshops, kennissessies en interne leerprogramma’s in Groningen, Drenthe en Friesland.
AV-verhuur voor trainingsdagen en opleidingsdagen
Bij een trainingsdag of opleidingsdag draait het om aandacht, interactie en duidelijke uitleg. Deelnemers moeten de trainer goed kunnen verstaan, presentaties goed kunnen volgen en zonder technische ruis kunnen leren.
Bano helpt met schermen, microfoons, geluid, camera’s, hybride deelname, opname, presentatietechniek en technische ondersteuning voor trainingsdagen en opleidingsdagen in Nederland en Europa.
Voor HR, learning & development, onderwijs, trainers en eventteams
Een trainingsdag of opleidingsdag is vaak praktisch ingericht. Er zijn presentaties, oefeningen, vragen, groepsopdrachten, video’s, workshops of meerdere ruimtes. Dan moet de techniek vooral betrouwbaar en laagdrempelig zijn.
Bano ondersteunt trainingsdagen, opleidingsdagen, workshops, seminars, leerbijeenkomsten, onboardingdagen, kennisdagen, interne academies en hybride trainingen in Noord-Nederland, door heel Nederland en op Europese locaties.
Soms leveren we alleen schermen, microfoons en geluid. Soms verzorgen we ook camera’s, opname, hybride deelname, meerdere trainingsruimtes, presentatiemiddelen, begeleiding van trainers en technische support tijdens de dag.
Werkgebied
Bano is gevestigd in Groningen, maar ondersteunt trainingsdagen, opleidingsdagen en workshops door heel Nederland en in Europa. Dat is handig voor organisaties die medewerkers, klanten, partners of studenten op meerdere locaties professioneel willen trainen.
Denk aan een trainingsdag in Groningen, een opleidingsdag in Amsterdam, een workshopdag in Duitsland of een Europese trainingsreeks waarbij elke locatie dezelfde technische basis nodig heeft.
Voor trainingen, opleidingsdagen, workshops, kennissessies en interne leerprogramma’s in Groningen, Drenthe en Friesland.
Voor organisaties die schermen, microfoons, geluid, presentatieapparatuur en technische ondersteuning professioneel willen regelen.
Voor internationale organisaties met trainingen, workshops, onboarding of leerbijeenkomsten op meerdere locaties.
Wat bedoelen we met AV?
AV staat voor audiovisuele techniek. Bij een trainingsdag of opleidingsdag gaat het vaak om schermen, microfoons, speakers, laptops, clickers, camera’s, opname, hybride deelname, presentatieapparatuur en technische begeleiding.
Schermen, projectie, laptops, clickers, slides, video, trainingsmateriaal en duidelijke zichtlijnen.
Microfoons, speakers, Q&A, video-audio, verstaanbaarheid en audio voor opname of online deelnemers.
AV per ruimte, kleine trainingssets, breakout ondersteuning en technische basis per workshop.
Camera’s, livestreaming, opname, online deelname en terugkijkmateriaal voor deelnemers.
Waar Bano bij helpt
Niet elke trainingsdag vraagt om dezelfde techniek. Een compacte opleidingsdag heeft misschien genoeg aan een scherm, microfoon en goede audio. Een groter programma vraagt vaak om meerdere ruimtes, camera’s, opname, hybride deelname en technische support.
Voor trainers, sprekers en docenten die hun verhaal goed zichtbaar en hoorbaar willen maken.
Voor programma’s met parallelle sessies, groepen, praktijkopdrachten of breakouts.
Voor organisaties die trainingen willen opnemen voor onboarding, kennisdeling of terugkijken.
Praktisch advies
Een trainer wil niet bezig zijn met kabels, scherminstellingen of geluid. Daarom kijken we vooraf naar de ruimte, presentatievorm, interactie, online deelname en opnamewensen. Zo kan de trainer zich richten op de inhoud.
Herkenbare situaties
Vaak is de inhoud van de training al bekend, maar moet de technische uitvoering nog praktisch, betrouwbaar en prettig voor deelnemers worden ingericht.
Dan moeten scherm, audio, laptop en bediening goed voorbereid zijn.
Dan helpt een vaste basis per ruimte zodat elke sessie zonder gedoe begint.
Dan moeten camera, audio, presentatiebeeld en online platform goed samenwerken.
Dan zorgen we voor duidelijke audio, helder beeld en een bruikbare opname.
Europese diensten
Organiseer je trainingen, workshops of opleidingsdagen in meerdere steden of landen? Dan helpt het als schermen, microfoons, hybride deelname, opname en technische ondersteuning volgens een vaste basis worden voorbereid.
Bano kan meedenken over een herhaalbaar technisch format voor trainingsdagen, opleidingsdagen, onboardingprogramma’s, workshops en hybride leerbijeenkomsten in Nederland en Europa.
Voor organisaties die medewerkers, klanten of partners professioneel willen trainen.
Voor dagen met plenaire uitleg, workshops, praktijkopdrachten en deelsessies.
Voor organisaties die kennis willen delen met deelnemers die niet live aanwezig zijn.
Voor wie?
Bano is geschikt voor organisaties die een trainingsdag professioneel willen uitvoeren, zonder dat de trainer of organisator zelf met technische details bezig hoeft te zijn.
Voor onboarding, interne academies, vaardigheidstrainingen, leiderschapsprogramma’s en medewerkersdagen.
Voor opleidingsdagen, seminars, workshops, hybride lesdagen en professionele leerbijeenkomsten.
Voor technische voorbereiding, presentatiemiddelen, opbouw, begeleiding, opname en afbouw.
Zo pakken we het aan
We kijken eerst naar de inhoud en vorm van de training. Is het plenair, interactief, hybride, in meerdere ruimtes of bedoeld om op te nemen? Daarna bepalen we welke techniek nodig is.
We kijken naar programma, deelnemers, ruimtes, werkvormen, online deelname en opnamewensen.
We bepalen schermen, microfoons, geluid, camera’s, opname, hybride deelname en support.
We checken stroom, internet, zichtlijnen, ruimte-indeling, audio en aanwezige techniek.
We bouwen op, testen, ondersteunen trainers en zorgen dat de techniek rustig blijft werken.
Vindbaarheid
Deze pagina is bedoeld voor organisaties die AV, schermen, microfoons, geluid, camera’s, hybride deelname, opname of technische ondersteuning zoeken voor trainingsdagen en opleidingsdagen in Nederland en Europa.
Veelgestelde vragen
Ja. Bano levert schermen, microfoons, geluid, camera’s, hybride deelname, opname, presentatietechniek en technische ondersteuning voor trainingsdagen en opleidingsdagen.
Vaak gaat het om schermen, microfoons, speakers, laptops, clickers, presentatieapparatuur, camera’s, opname, hybride deelname en technische ondersteuning.
Ja. Bano kan meerdere trainingsruimtes of workshopruimtes tegelijk ondersteunen met passende AV per ruimte.
Ja. Bano kan camera’s, audio, beeldregie, livestreaming en opname verzorgen voor trainingsdagen, opleidingsdagen, workshops en seminars.
Een datum, locatie, aantal deelnemers, programma, aantal ruimtes, presentatiewensen, workshopopzet en wensen voor hybride deelname, livestreaming of opname zijn genoeg om te starten.
Verder kijken
Zoek je breder dan alleen techniek voor een trainingsdag? Deze pagina’s sluiten goed aan op producttrainingen, breakout sessies, webinars en zakelijke AV-verhuur.
Trainingsdag of opleidingsdag plannen?
Heb je een datum, locatie of eerste programma? Stuur het door. Of het nu gaat om een trainingsdag in Groningen, een opleidingsdag elders in Nederland of een Europese trainingsreeks: we maken een helder voorstel met de techniek die echt nodig is.