Overslaan naar inhoud

Bedrijfsevents in productiehallen, magazijnen en bedrijfslocaties

AV voor bedrijfsevenement in productiehal

Organiseer je een bedrijfsevenement, personeelsbijeenkomst, klantpresentatie, productlancering of open dag in een productiehal, magazijn, werkplaats of bedrijfslocatie? Bano ondersteunt met geluid, schermen, microfoons, licht, presentatietechniek, opname en technische begeleiding.

Een bedrijfshal als tijdelijke eventlocatie

Een productiehal, magazijn of werkplaats kan een sterke locatie zijn voor een bedrijfsevenement. Je zit dicht op het bedrijf, het product en de mensen. Juist dat maakt de bijeenkomst geloofwaardig en persoonlijk.

Tegelijk vraagt zo’n ruimte om goede technische voorbereiding. Harde vloeren, hoge plafonds, machines, omgevingsgeluid, daglicht en grote afstanden maken beeld, geluid en licht belangrijker dan in een standaard vergaderzaal.

Bano helpt bedrijven om een productiehal tijdelijk geschikt te maken voor een presentatie, personeelsbijeenkomst, klantendag, productdemo, open dag of intern event.

Waar kan Bano bij ondersteunen?

Geluid en microfoons

Heldere spraakversterking voor directie, presentatoren, hosts, rondleidingen, Q&A en aankondigingen.

Schermen en projectie

Grote displays, projectie of LED-oplossingen voor presentaties, video’s, productbeelden, cijfers of planning.

Licht voor presentatie en sfeer

Verlichting voor podium, spreker, product, ontvangst, routing of tijdelijke eventsetting in de hal.

Presentatietechniek

Laptopkoppeling, klikker, video, PowerPoint, beeldregie, contenttest en technische begeleiding.

Opname of livestream

Leg het bedrijfsevent, de presentatie, productdemo of rondleiding vast voor medewerkers, klanten of partners.

Technische begeleiding

Eén technisch aanspreekpunt voor opbouw, testen, uitvoering, veiligheid, kabels, timing en afbouw.

Voor welke bedrijfsevents is dit geschikt?

Bano ondersteunt bedrijfsevenementen waarbij een bestaande bedrijfslocatie tijdelijk wordt gebruikt als eventruimte.

Type event Wat speelt er vaak? Passende Bano-oplossing
Personeelsbijeenkomst Medewerkers worden bijgepraat, bedankt of meegenomen in plannen. Geluid, microfoons, schermen, licht en technische begeleiding.
Productlancering Een product, machine of dienst moet zichtbaar en professioneel worden gepresenteerd. Groot scherm, productverlichting, presentatie-AV, geluid en opname.
Klantendag Klanten krijgen een presentatie, rondleiding, demo of kijkje achter de schermen. Presentatietechniek, schermen, microfoons, licht, routing en opname.
Open dag Bezoekers lopen door de locatie en moeten informatie goed kunnen volgen. Schermen, geluid, signing, licht, informatiestands en technische ondersteuning.
Townhall in bedrijfshal Een grote groep medewerkers moet een interne update goed kunnen volgen. Microfoons, geluid, grote schermen, livestream, opname en Q&A-ondersteuning.
Rondleiding met presentatiemoment Bezoekers krijgen uitleg op meerdere plekken in de hal. Mobiele audio, schermen, microfoons, routepunten en technische begeleiding.

Techniek voor lastige ruimtes

Een productiehal is vaak akoestisch en praktisch uitdagender dan een congreszaal. Geluid kan galmen, verlichting is niet altijd geschikt voor presentaties en schermen moeten groter zijn omdat bezoekers verder van het beeld zitten.

Bano kijkt daarom vooraf naar de ruimte. Hoe groot is de hal? Hoeveel mensen komen er? Is er achtergrondgeluid? Waar staat het publiek? Waar komt de spreker? Is er daglicht? Zijn er machines, stellingen of looproutes waar rekening mee gehouden moet worden?

Verstaanbaarheid

Geluid en microfoons worden afgestemd op de ruimte, het aantal bezoekers en eventuele omgevingsgeluiden.

Zichtbaarheid

Schermen of projectie worden gekozen op basis van kijkafstand, lichtsituatie en presentatie-inhoud.

Veilige opbouw

Kabels, statieven, truss, stroom en apparatuur worden netjes en veilig geplaatst.

Professionele uitstraling

Licht, schermen en technische afwerking maken van een werkruimte tijdelijk een eventlocatie.

Voorbeelden van AV-pakketten

Halpresentatie Basis

Voor een bedrijfspresentatie of personeelsupdate in de hal.

  • Geluid en microfoon
  • Scherm of projectie
  • Laptopkoppeling en klikker
  • Basisverlichting
  • Opbouw en technische controle

Bedrijfsevent Plus

Voor een klantendag, open dag of productmoment.

  • Groter scherm of meerdere schermen
  • Geluid voor grotere groep
  • Microfoons voor spreker en Q&A
  • Licht voor podium en product
  • Technische begeleiding op locatie

Productiehal Event Compleet

Voor grotere bedrijfsevents met presentatie, demo en opname.

  • AV-plan voor volledige hal
  • Schermen, geluid, licht en regie
  • Productdemo of rondleidingstechniek
  • Opname of livestream mogelijk
  • Technische coördinatie van opbouw tot afbouw

Ook geschikt voor open dagen en rondleidingen

Bedrijfshallen worden vaak gebruikt voor open dagen, klantbezoeken, leveranciersevents en rondleidingen. Dan is het belangrijk dat bezoekers snel begrijpen waar ze zijn, wat ze zien en waar ze naartoe moeten.

Bano kan helpen met schermen, informatiestands, routepunten, licht, mobiele audio, presentatieplekken en technische begeleiding voor een soepele bezoekerservaring.

Opname of livestream vanuit de bedrijfslocatie

Een event in een eigen productiehal is vaak interessant om vast te leggen. Je laat namelijk niet alleen een presentatie zien, maar ook het bedrijf zelf. Denk aan machines, mensen, processen, producten en sfeer.

Bano kan het event opnemen of livestreamen, afhankelijk van locatie, programma en gewenste kwaliteit. Zo kunnen medewerkers, klanten of partners later terugkijken of online meedoen.

Wat moet je vooraf bepalen?

1

Doel van het event

Gaat het om medewerkers informeren, klanten ontvangen, product lanceren, rondleiden of relaties versterken?

2

Ruimte en publiek

Hoe groot is de hal, hoeveel mensen komen er en waar bevinden bezoekers zich tijdens het programma?

3

Programma

Zijn er presentaties, demo’s, rondleidingen, video’s, Q&A, borrelmomenten of meerdere zones?

4

Praktische voorwaarden

Denk aan stroom, veiligheid, machines, looproutes, daglicht, geluid, opbouwtijd en toegang tot de locatie.

Waarom Bano?

Bano combineert eventtechniek, AV-verhuur, schermen, geluid, licht, opname en technische begeleiding. Daardoor kunnen we een bedrijfshal tijdelijk geschikt maken voor een professioneel event, zonder dat de uitvoering onnodig zwaar wordt.

We denken praktisch mee over de ruimte, het publiek, de boodschap en de technische haalbaarheid. Zo wordt een werkvloer tijdelijk een goede eventlocatie.

Ook handig in combinatie met

AV nodig voor een bedrijfsevent in je productiehal?

Organiseer je een personeelsbijeenkomst, klantendag, productlancering of open dag in een bedrijfshal? Bano helpt met geluid, schermen, microfoons, licht, presentatietechniek, opname en technische begeleiding.

Vraag een voorstel aan