Overslaan naar inhoud

Werken-bij dagen, open sollicitatiedagen en employer branding

AV voor werken-bij dag

Organiseer je een werken-bij dag, open sollicitatiedag, kennismakingsdag of recruitment event op locatie? Bano ondersteunt met schermen, geluid, licht, presentatietechniek, informatiestands, employer branding video, contentopname en technische begeleiding.

Maak je werkgeversverhaal zichtbaar en voelbaar

Een werken-bij dag is meer dan een recruitmentmoment. Kandidaten komen niet alleen voor een vacature, maar ook om sfeer te proeven, collega’s te ontmoeten, de werkplek te zien en te voelen of de organisatie bij hen past.

Met goede audiovisuele techniek kun je dat verhaal sterker maken. Denk aan schermen met medewerkersverhalen, video’s van projecten, presentaties over teams, informatiestands per afdeling, verlichting voor een nette ontvangst en een duidelijke route door de locatie.

Bano helpt organisaties om een werken-bij dag professioneel en praktisch neer te zetten. Niet ingewikkelder dan nodig, maar wel verzorgd, duidelijk en technisch betrouwbaar.

Waar kan Bano bij ondersteunen?

Schermen met vacatures en sfeerbeelden

Toon vacatures, teams, collega’s, projecten, arbeidsvoorwaarden, opleidingsmogelijkheden en werken-bij video’s.

Geluid en microfoons

Voor welkom, korte presentaties, Q&A, uitleg over functies, rondleidingen of gesprekken met medewerkers.

Licht en ontvangst

Maak ontvangst, presentatieplek, informatiestands en gesprekszones professioneel en uitnodigend.

Presentatie-AV

Schermen, laptopkoppeling, klikker, video en microfoons voor presentaties over organisatie, cultuur en functies.

Informatiestands per team

Richt plekken in voor HR, afdelingen, opleidingen, stages, traineeships, technische functies of projecten.

Opname van recruitmentcontent

Leg korte interviews, sfeerbeelden, collegaquotes of rondleidingen vast voor LinkedIn en werken-bij pagina’s.

Voor welke werken-bij momenten is dit geschikt?

Bano ondersteunt werken-bij dagen waarbij kandidaten een organisatie echt leren kennen. De techniek helpt om informatie duidelijk te maken en sfeer zichtbaar te maken.

Moment Wat speelt er vaak? Passende Bano-oplossing
Werken-bij dag Kandidaten maken kennis met organisatie, functies, collega’s en cultuur. Schermen, video, licht, geluid, presentaties en informatiestands.
Open sollicitatiedag Bezoekers willen snel weten welke functies passen en waar ze terechtkunnen. Vacatureschermen, routing, ontvangstscherm, microfoons en technische begeleiding.
Stage of traineeship dag Studenten en starters willen helderheid over trajecten, teams en begeleiding. Presentatie-AV, schermen, Q&A, video en interactieve informatiepunten.
Techniekdag Bezoekers willen functies, machines, processen of projecten praktisch ervaren. Demo-opstellingen, schermen, touchscreens, verlichting en rondleidingstechniek.
Recruitmentdag in productiehal De werkvloer is onderdeel van de kandidaatervaring. Geluid, schermen, veilige bekabeling, licht, routepunten en begeleiding.
Employer branding event De organisatie wil zichzelf sterker en menselijker als werkgever presenteren. Video, licht, interviewhoek, schermen, contentopname en presentatie-AV.

Van vacatures tonen naar kandidaten overtuigen

Vacatures zijn belangrijk, maar ze vertellen niet het hele verhaal. Kandidaten willen weten hoe een werkdag voelt, met wie ze samenwerken, welke projecten er lopen en welke groei mogelijk is.

Bano denkt mee over de technische inrichting van de dag. Waar komt de ontvangst? Waar worden vacatures getoond? Waar kunnen kandidaten vragen stellen? Waar is een korte presentatie logisch? Welke route geeft een goed beeld van de organisatie? En welke momenten zijn interessant om vast te leggen als content?

Menselijker verhaal

Video, interviews en schermcontent laten collega’s, teams en projecten beter zien dan alleen tekst.

Duidelijke route

Schermen, signing en informatiepunten helpen bezoekers om logisch door de dag te bewegen.

Betere gesprekken

Een rustige technische opzet geeft recruiters, teamleiders en kandidaten meer ruimte voor inhoudelijke gesprekken.

Meer waarde na afloop

Content van de dag kan later worden gebruikt voor vacatures, LinkedIn, campagnes en interne communicatie.

Voorbeelden van AV-pakketten

Werken-bij Basis

Voor een compacte werken-bij dag of open sollicitatiemoment.

  • Scherm met vacatures of organisatievideo
  • Geluid voor welkom of korte uitleg
  • Basisverlichting
  • Nette bekabeling
  • Opbouw en technische controle

Werken-bij Plus

Voor events met presentaties, stands en rondleidingen.

  • Meerdere schermen of informatiepunten
  • Microfoons en presentatie-AV
  • Licht voor ontvangst en gesprekshoeken
  • Techniek voor rondleiding of demo
  • Technische begeleiding op locatie

Werken-bij Content

Voor organisaties die content willen maken tijdens de dag.

  • Interviewhoek met camera en microfoon
  • Licht en nette achtergrond
  • Opname van medewerkersverhalen
  • Sfeerbeelden of korte clips
  • Technische begeleiding tijdens opname

Ook geschikt voor technische en regionale werkgevers

Voor technische bedrijven, productiebedrijven, logistieke organisaties, zorginstellingen, onderwijsinstellingen en overheden kan een werken-bij dag veel sterker zijn dan alleen een vacaturecampagne.

Kandidaten zien de werkplek, spreken mensen en krijgen gevoel bij de organisatie. Bano ondersteunt de technische kant zodat die ervaring rustig, duidelijk en professioneel verloopt.

Recruitmentcontent maken tijdens de werken-bij dag

Een werken-bij dag is een goed moment om echte content te maken. Denk aan korte collega-interviews, sfeerbeelden, uitleg over functies, een rondleiding of reacties van kandidaten.

Bano kan helpen met camera, microfoons, licht en technische begeleiding. Zo kun je de dag later gebruiken voor LinkedIn, vacaturecampagnes, werken-bij pagina’s en interne communicatie.

Wat moet je vooraf bepalen?

1

Doelgroep

Richt je je op studenten, starters, vakmensen, technici, zij-instromers, professionals of specifieke functies?

2

Programma

Zijn er presentaties, rondleidingen, informatiestands, speeddates, demo’s, Q&A of gespreksmomenten?

3

Locatie en route

Waar komen bezoekers binnen, welke plekken moeten ze zien en waar vinden gesprekken plaats?

4

Content en techniek

Denk aan schermen, vacatures, video, microfoons, licht, informatiestands, opname en technische begeleiding.

Waarom Bano?

Bano combineert AV-verhuur, eventtechniek, schermen, microfoons, licht, standbouw, opname en praktische begeleiding. Daardoor kunnen we werken-bij dagen technisch sterk en visueel verzorgd ondersteunen.

We denken mee over kandidaatervaring, routing, presentaties en content. Zo wordt de dag duidelijker voor bezoekers en waardevoller voor recruitment en employer branding.

Ook handig in combinatie met

AV nodig voor een werken-bij dag?

Organiseer je een werken-bij dag, open sollicitatiedag of recruitment event op locatie? Bano helpt met schermen, geluid, licht, presentatietechniek, informatiestands, contentopname en technische begeleiding.

Vraag een voorstel aan