Meet Team Bano

Erwin Balkema

CEO Erwin@bano.nl

Rudy Koops

System Integration Manager rudy@bano.nl

Pim Duiverman

Project Manager pim@bano.nl

Ilona Hovenga

Administration Ilona@bano.nl

Erwin Stoelinga

Project Manager erwinstoelinga@bano.nl

Adrian Luijkx

Commercieel manager adrian@bano.nl

Henri Hekert

Installation henri@bano.nl

Frank Veenstra

Warehouse frank@bano.nl

Robin Griede

Rental Manager robin@bano.nl

Maarten van den Berg

Video editor maarten@bano.nl

Tara Zwiers

Account Manager Tara@bano.nl

Maikel Tanger

Projectleider Standbouw maikel@bano.nl

Janine Roetgerink

Office Manager janine@bano.nl

Samuel Bolhuis

Technician samuel@bano.nl

Gert-Jan Glazenburg

Grafisch Ontwerper gert-jan@bano.nl

Martin de Boer

Stagiaire

Marijn Luchies

Stagiaire Marijn@bano.nl

Thijs van Dijken

Stagiaire thijs@bano.nl

Johann Holwerda

3D-animatie johann@bano.nl

Bob

Chief Happiness

Lange rijke historie

Hoe het begon

In 1963 richtte Gerrit Balkema het bedrijf Bano op in het Groningse Noordhorn, met slechts één microfoon en twee zelfgebouwde luidsprekers. Al snel groeide Bano in het Noorden uit tot een begrip op het gebied van licht en geluid. De bekendheid van Bano reikte echter verder dan het Noorden, zoals blijkt uit het feit dat Gerrit Balkema en Anne Doedens in 1967 naar de Houtrusthallen in Den Haag reisden om het geluid te verzorgen voor een voor hen relatief onbekende band. Achteraf bleek dit niemand minder dan The Rolling Stones te zijn.

Met nog altijd die ene microfoon (zie de cover) is Bano inmiddels uitgegroeid tot een ervaren fullservice eventbureau.

 

TeenBeat FB